Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Andra2007
Mesaje: 41
Membru din: Joi Noi 29, 2018 4:51 pm

Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Mesaj de Andra2007 »

Salut!Imi pare rau sa vad ca atat de multi oameni din ce in ce mai tineri se confrunta cu astfel de probleme.si nu credeam ca pot spune ca sunt norocoasa,dar citind cateva din povestile voastre ,stiu sigur ca sunt.am mai relatat povestea mea aici pe forum,nu stiu exact cum se face.o sa o spun din nou,pe scurt.acum aproape un an am avut un atac de panica,apoi la cateva zile distanta un altul,care de data asta a fost mai mult ca o stare de rau prelungita....pana in ziua de azi.la inceput a fost groaznic,am crezut ca am o tumora la cap,care ma face sa fiu ametita,să nu ma pot controla,să nu vad bn,să am presiune la tample. Am facut ceva analize care ai iesit bn.am oprit investigatiile din lipsa de bani,probabil as fii continuat ca multi dintre voi cu Rmn,medici,etc .sa zicem ca sunt zile in care sunt convinsa ca simptomele sunt din cauza panicii,altele in care mai cred ca am o tumora undeva,in procente mai mici.mi-am facut curaj si m-am inscris,am urmarit cele 3 sedinte,am fost contactata de o doamna psiholog,i-am raspuns,i-am povestit putin din ce traiesc,am cerut si ceva detalii legate de abonamente,de cum se face plata.ca raspuns am primit ca pt a continua trebuie sa achizitionez un abonament.am intrebat si cum se face plata.eu nu sunt in tara si nu am un cont in banca.voi cum ati procedat?m-ati putea ajuta?cu ceva sfaturi?va multumesc!
Dutu catalina
Mesaje: 9
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:20 pm

Re: Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Mesaj de Dutu catalina »

E cam târziu pentru raspuns,dar vreau sa ti spun ca eu ca si tine nu ma aflu in tara .plata abonamentului am efectuat o prin westerunion ,transfer de bani .
Andra2007
Mesaje: 41
Membru din: Joi Noi 29, 2018 4:51 pm

Re: Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Mesaj de Andra2007 »

Ok.Iti multumesc oricum.Intre timp am luat un abonament pe o luna. Am inceput terapia cu speranta,teama si o doza de scepticism.Sunt abia la inceput,sunt in faza in care aflu lucruri noi si incerc sa le si cred,să mi le insusesc!Inca modul meu irational de a gandi nu-mi da voie,dar merg inainte.bafta si tie si sanatate!
Corina A.
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 08, 2019 10:51 pm

Re: Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Mesaj de Corina A. »

La cat timp dupa inregistrarea platii poti avea acces la lectia 4?
Cat de repede te contacteaza psihoterapeutul dupa inregistrarea la primele 3 lectii gratuite?
Andra2007
Mesaje: 41
Membru din: Joi Noi 29, 2018 4:51 pm

Re: Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Mesaj de Andra2007 »

Bună. Foarte repede.eu cand am facut transferul mi s-a cerut o poza cu hartia aceea de la banca,am trimis-o pe whatsapp si imediat am stabilit o sedinta. Cred ca totusi accesul la lectia urmatoare este posibil după cateva ore.
Corina A.
Mesaje: 2
Membru din: Vin Feb 08, 2019 10:51 pm

Re: Voi cum ati stabilit ce abonament sa luati?

Mesaj de Corina A. »

Multumesc pentru informatie :)
Scrie răspuns