cine ma poate ajuta

daniela.neco
Mesaje: 2
Membru din: Joi Mai 05, 2016 9:51 am

cine ma poate ajuta

Mesaj de daniela.neco »

buna ziua sunt daniela am 44 ani sunt plecata din tara de 4 ani am lucrat ca ingrijitor batrini dar stres stres am ajuns sa fac atacuri de panica ma simt obosita continu nu vreau sa stau singura mie frica ma sint abandonata nu stiu cum sa trec peste asta Am un sot care ma iubeste copii minunati doua frumusete de nepotele imi lipsesc mult Cum pot sa fac sami revin
albyna
Mesaje: 7
Membru din: Lun Aug 03, 2015 5:45 pm

Re: cine ma poate ajuta

Mesaj de albyna »

Bună Daniela,dacă te pot ajuta cu vreun sfat nu ezita sa.mi scrii...Am trecut și eu prin tot ce înseamnă anxietate și atacuri de panica,dar cu ajutorul acestui site ,în special cu ajutorul Irinei Paraschiv am reușit sa mi înving anxietatea so atacurile de panica...Dacă ai posibilitatea încearcă terapia și cu sigur vei vedea rezultate pozitive.
Psiholog Mihaela Iote
Mesaje: 56
Membru din: Joi Noi 20, 2014 3:26 pm

Re: cine ma poate ajuta

Mesaj de Psiholog Mihaela Iote »

Buna ziua Daniela,
Imi pare rau ca treceti prin aceste stari si aveti atacuri de panica. Ele pot fi foarte chinuitoare, mai ales ca sunteti plecata în străinătate departe de familie si prieteni.
V-ar ajuta foarte mult sa incepeti sedintele de psihoterapie pentru a va echilibra si a face fata situatiilor stresante.
Va stau la dispoziție pentru orice intrebare sau nelamurire aveti.

O zi placuta!

Mihaela Iote
Psihoterapeut
0736632545
mihaela.iote@psihosolutii.ro
Scrie răspuns