tradare

costy tesileanu
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mar 11, 2014 12:02 am

tradare

Mesaj de costy tesileanu »

sunt nou in acest program si nu stiu cum sa incep.....
Ma intreb totusi cum poti trai dupa tradare ??? sau daca poti..nu stiu cum se comporta alte persoane dar povestea mea incepea acum 2 ani...am trait clipe grele si incerc sa trec peste ele. sper ca dupa cateva sedinte sa vad despre ce este vorba si sa vedem impreuna unde ne situam.nu vreau sa i mi pierd familia chiar daca trebuie sa fac cateva compromisuri.....am fost inselat si ma chinuiesc sa trec peste ....cu greu dar incerc....Cred in continuare in sotie dar nu in totalitate dupa cele intamplate; sper ca aceste sedinte sa ma faca sa gandesc altfel si sa pot vedea lumea altfel.
Astept pareri si opinii despre aceasta problema....
Multumesc frumos.
Psiholog Irina Paraschiv
Mesaje: 155
Membru din: Lun Iul 02, 2012 1:17 pm

Re: tradare

Mesaj de Psiholog Irina Paraschiv »

Buna ziua,

Imi pare rau sa aud despre aceasta situatie. Ma bucur ca ati apelat la psihoterapie.
Ca sa puteti afla explicatii din sedintele urmatoare, va invit sa bifati in prima sedinta cel putin un simptom din cele cu care va confruntati apoi apasati Salveaza si treci la urmatoarea sedinta in josul paginii asa incat sa puteti afla explicatiile din sedintele urmatoare.

Pentru orice intrebare ma puteti contacta la telefon sau in program in sectiunea Comunicare cu psihoterapeutul sau in Jurnal in partea dreapta.

O zi frumoasa!
Irina Paraschiv
Psihoterapeut
004 0735 884 103
Irina.paraschiv@psihosolutii.ro
www.psihosolutii.ro
www.gandestesanatos.ro
Scrie răspuns