Un serviciu inovativ si cu rezultate foarte bune

zsombor81
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 13, 2015 3:34 pm

Un serviciu inovativ si cu rezultate foarte bune

Mesaj de zsombor81 »

Buna ziua,

In primul rand as dori sa felicit echipa care a creat acest site,pentru ca au realizat un lucru cu adevarat inovativ . De ce zic inovativ, sunt multe persoane care pur si simplu considera psihoterapia un lucru despre care nimeni nu ar trebui sa stie din anturajul persoanei respective . Acest site este exact perfect pentru aceste genuri de persoane. Site-ul gandestesanatos poate fi accesat in orice moment si de oriunde si iti ofera solutii instant.
Am facut aceasta introducere pentru ca sunt deadreptul fascinat de cum am fost tratat si ajutat de site-ul respectiv sa nu vorbim si de profesionalismul psihoterapeutului cu care tin eu legatura doamna Mihaela Iote. As dori sa precizez ca am inceput psihoterapia doar de 1 luna dar deja se simt rezultate destul de bune. De ce zic acest lucru pentru ca in momentul in care am inceput cu site-ul http://WWW.GANDESTESANATOS.RO ,aveam atacuri de panica si nu reuseam sa gestionez gandurile irationale. Atacurile de panica erau aproape saptamanale si traiam cu o frica uriasa de a nu face soc anafilactic ( am avut anul trecut un soc anafilactic , cauza nici acuma nu sa depistat).Dupa ce am inceput sedintele cu doamna MIhaela Iote ,am inceput sa gandesc mai rational si acum fiecare gand irational vine analizat si decatastrofat .
Mai am mult de lucrat la gandirea mea, dar simt ca sunt pe drumul cel bun si sunt sigur ca, cu ajutorul gandestesanatos.ro am sa reusesc sa gestionez gandirea intr-un mod mult mai bun .
Am sa recomand acest site cu caldura oricui.

Va multumesc.
Psiholog Mihaela Iote
Mesaje: 56
Membru din: Joi Noi 20, 2014 3:26 pm

Re: Un serviciu inovativ si cu rezultate foarte bune

Mesaj de Psiholog Mihaela Iote »

Buna seara zsombor81,
Va mulțumesc pentru cuvintele frumoase si ma bucur ca impartasiti experienta dumneavoastră aici, in acest fel puteti ajuta alti oameni care trec prin situatii asemanatoare. Desi suntem in prima parte a procesului de psihoterapie, deja se vad si rezultatele, asta pentru ca ati reusit sa lucrati cu gandurile irationale si ati urmat pasii din protocolul de vindecare.
Va descurcati foarte bine si ma bucur ca lucram împreuna la echilibrare!

O seara frumoasa,

Mihaela Iote
Psihoterapeut
0736632545
mihaela.iote@psihosolutii.ro
GandesteSanatos
Scrie răspuns