Beneficiile programului Gândește Sanatos

giulioblu
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iul 20, 2015 8:03 am

Beneficiile programului Gândește Sanatos

Mesaj de giulioblu »

Buna ziua ,m-a numesc Iulian si de 5ani sufeream de stări de anxietate care in ultimi ani au culminat in atacuri de panica netratate fiind,am descoperit din întâmplare pe internet programul gândește sănătos ,as vrea sa mentionez ca am fost un pic sceptic la început ,dar deja după prima ședinta m-a simțeam mult mai bine si treptat ședinta după ședinta din ce in ce mai bine ,înțelegeam ce se întâmpla cu mine cum să-mi controlez emoțiile ,am făcut ședințele cu Roxana Petrus ,căruia vreau săi mulțumesc din toată inima pentru ca m-a ajutat foarte mult si m-a adus pe linia de plutire,trebuie sa aveți răbdare sa citiți zilnic ce vi se recomanda si veți simți imediat si rezultatele ,cu multă răbdare si foarte multă voința se poate reuși ,scriu acest mesaj pentru persoanele care suferă si poate nu au curajul de a intra in program ,merita încercat si veți vedea singuri rezultatele,mulțumesc din nou Roxana Petrus pentru răbdarea si explicatiile pe care mi le-ai oferit .
Psiholog Roxana Petrus
Mesaje: 37
Membru din: Vin Aug 02, 2013 1:37 pm

Re: Beneficiile programului Gândește Sanatos

Mesaj de Psiholog Roxana Petrus »

Buna ziua,

Ma bucur ca ati reusit sa va scrieti povestea pe forum si ca va doriti sa ajutati si alti oameni care se confrunta cu stari de anxietate si panica.

Asa este, in acest proces este nevoie de rabdare, perseverenta si efort pentru a ajunge la progres si pentru a mentine pe termen lung schimbarile in bine aparute.

Va multumesc pentru cuvintele frumoase adresate si imi pare bine ca am reusit sa fiu alaturi de dumneavoastra in lupta cu anxietatea si atacurile de panica. Sper sa primesc si in continuare vesti bune de la dumneavoastra.

Va doresc o zi frumoasa!
Psihoterapeut Roxana Petrus
Email: roxana.petrus@psihosolutii.ro
Telefon: 0757381077
Scrie răspuns