BENEFICIILE PSIHOTERAPIEI CU DNA MIHAELA IOTE

Dayana90
Mesaje: 5
Membru din: Joi Ian 14, 2016 12:54 pm

Re: BENEFICIILE PSIHOTERAPIEI CU DNA MIHAELA IOTE

Mesaj de Dayana90 »

Buna seara,
Revin dupa o lunga perioada cu vesti foarte bune, recunosc ca mi-a fost destul de greu sa postez din nou ca "m-am obisnuit cu binele" :)) si nu imi face placere sa rememorez acele amintiri, dar o fac doar pentru a va incuraja. Ma simt foarte bine atat psihic cat si fizic, pot sa spun ca aceasta terapie mi-a schimbat viata in bine. Acum mananc la fel de bine si de mult ca inainte, mi-am recuperat kilogramele (sper sa nu le depasesc :D), nu imi este teama de nimic, am incredere in mine si uneori parca am uitat prin ce am trecut! Cred ca cel mai important lucru este sa nu iti pierzi speranta si sa ai incredere in tine. Am invatat foarte multe din aceasta experienta, stiu ca pentru orice problema exista o solutie si nu trebuie sa ne fie teama sa cerem ajutorul. Consider ca, cu ambitie, perseverenta si curaj poti realiza ORICE!Ii multumesc Doamnei Mihaela Iote ca m-a facut sa realizez asta si va doresc tuturor o viata linistia si fericita!
PS. De curand am renuntat la fumat folosindu-ma foarte mult de ce am invatat in cadrul terapiei si sunt foarte fericita si mandra de mine!
Cred ca in viata este posibil orice, trebuie doar sa vrei!

Seara buna tuturor!
Psiholog Mihaela Iote
Mesaje: 56
Membru din: Joi Noi 20, 2014 3:26 pm

Re: BENEFICIILE PSIHOTERAPIEI CU DNA MIHAELA IOTE

Mesaj de Psiholog Mihaela Iote »

Buna ziua Dayana90,
Ma bucur tare mult ca v-ati gandit sa ne tineti la curent si v-ati facut timp sa ne scrieti!
Este o placere sa imi aduc aminte de sedintele noastre si sunt incantata ca ati reusit sa pastrati ritmul de a lucra cu gandurile si sa mancati tot ceea ce va place, iar in acest fel sa va ingrasati ( va doreati mult asta ).
Felicitari ca v-ati lasat si de fumat! Este o mare reusita.

Va doresc mult succes in continuare si pastram legatura!

Cu recunostinta,

Mihaela Iote
Psihoterapeut
0736632545
mihaela.iote@psihosolutii.ro
Scrie răspuns