Vreau sa iti transmit multe mulțumiri Andreea Neacsu

Laurentiu123
Mesaje: 3
Membru din: Dum Mar 27, 2016 7:51 pm

Vreau sa iti transmit multe mulțumiri Andreea Neacsu

Mesaj de Laurentiu123 »

Sunt o persoana timida și ma confruntam cu stări de anxietate , frustrare mai tot timpul eram nervos ma înfuriat pe nine mai mereu la un moment dat am avut un atac panica diferit de tot ce simțeam eu pana atunci .
Asa Mam hotărât sa apelez la un psiholog căutând pe internet un psiholog am dat de programul Gândește sănătos ( nu aveam nici cea mai mica idee de acest program ) am deschis aceasta aplicație și am citit primele 3 ședințe nu eram asa încrezător dar am zis sa încerc totuși (îmi doream sa schimb ceva la mine ) La prima întâlnire cu Andreea am avut emoții foarte mari tremuram ,transpiram , ma balbaiam cu foarte mare greutate am reușit sa îi spun ce ma apasă și ce ma făcut sa apelez la programul Gândește sănătos Ea ma încurajat prima ședință mi-a zis ca ușor ușor am sa înțeleg ce se întâmplă cu mintea mea și cu timpul am sa încep sa îmi depășește stările care ma frământat foarte tare . Duna prima ședință am hotărât sa fac toate ședințele deja acum sunt la ședința 55 nu pot spune ca nu mai simt acele stări dar vreau sa spun ca sau rait și când am o astfel de stare trece foarte repede .Mulțumesc încă o data Andreea Neacsu și programului Gândește sănătos
Psiholog Andreea Neacsu
Mesaje: 29
Membru din: Lun Oct 13, 2014 3:39 pm

Re: Vreau sa iti transmit multe mulțumiri Andreea Neacsu

Mesaj de Psiholog Andreea Neacsu »

Buna! Ma bucur ca programul Gandeste Sanatos te ajuta. Felicitari pentru progresul pe care l-ai facut, continua cu acelasi entuziasm. Multumesc pentru cuvintele frumoase! Toate cele bune!
Psiholog Andreea Neacsu
0735.884.105
andreea.neacsu@psihosolutii.ro
Scrie răspuns