Multumesc, Alexandra Păcurar

DeDeea
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 24, 2019 4:00 pm

Multumesc, Alexandra Păcurar

Mesaj de DeDeea »

Buna seara!
Am inceput terapia in urma cu 2 luni pentru ca ma confruntam cu stari de nervozitate si furie, chiar si depresive uneori.
M-am regasit in multe dintre exemplele din lectiile de pe site si citind zilnic/aproape zilnic am inceput sa inteleg ce mi se intampla si sa invat cum sa imi controlez gandurile. Insa cel mai mult m-au ajutat sedintele de psihoterapie cu Alexandra Păcurar, care a reușit in numai 2 luni sa ma ajute sa depasesc acele stari neplacute.
Multumesc!
Psiholog Alexandra Pacurar
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 29, 2017 11:47 am

Re: Multumesc, Alexandra Păcurar

Mesaj de Psiholog Alexandra Pacurar »

Buna Andreea,

Tin sa te felicit pentru schimbarile pe care le-ai facut in aceste doua luni, sunt mandra de progresul tau. Iti multumesc si eu pentru incredere si colaborare si te incurajez sa aplici in continuare ceea ce ai invatat.

Sa ne auzim cu bine,
Psihoterapeut Alexandra Pacurar
DeDeea scrie:Buna seara!
Am inceput terapia in urma cu 2 luni pentru ca ma confruntam cu stari de nervozitate si furie, chiar si depresive uneori.
M-am regasit in multe dintre exemplele din lectiile de pe site si citind zilnic/aproape zilnic am inceput sa inteleg ce mi se intampla si sa invat cum sa imi controlez gandurile. Insa cel mai mult m-au ajutat sedintele de psihoterapie cu Alexandra Păcurar, care a reușit in numai 2 luni sa ma ajute sa depasesc acele stari neplacute.
Multumesc!
Scrie răspuns