Ador acest program!

Radu Elena
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 02, 2023 11:00 am

Ador acest program!

Mesaj de Radu Elena »

Buna ziua, tuturor! Scriu acest mesaj cu multa fericire in suflet. Tin sa mentionez ca nu sunt 100% vindecata si sunt foarte ok cu asta, pentru ca este un proces prin care trebuie sa trec in continuare, insa, am ajuns la finalul programului Gandeste Sanatos si tot ce pot sa spun este ca m a ajutat enorm. Eu am achizitionat momentan pe 1 luna, si ca sa fiu sincera nu credeam ca ma va ajuta cand am inceput, eram in dubii ca ma voi mai face bine, insa cu ajutorul protocolului si a sedintelor de terapie individuala am facut progrese zic eu, destul de mari. Am scapat de atacurile de panica, reusesc sa imi controlez furia si emotiile muuult mai bine. Daca inainte simteam tristete profunda si nu vedeam viitorul sau un scop in viata mea, acum desi inca somatizez, incepe sa imi pese din ce in ce mai putin si stiu ca viata mea nu se rezuma doar la ce e negativ. Nu stiu daca se poate sa spun ceva negativ despre acest program, pentru ca mie una mi a facut foarte bine. Cu siguranta voi alege sa mai achizitionez inca 1 sau 2 luni, deoarece imi doresc sa ma simt cu adevarat vindecata. Multumesc pentru ajutor atat terapeutei Sandra pentru toata caldura cu care mi a vorbit mereu si cum explicatiile ei m au ajutat enorm sa imi raspund la multe intrebari, dar si pentru acest program care daca ai putina vointa si vrei cu adevarat sa te faci bine e practic imposibil sa nu vezi schimbari. :D
Andra Bunea
Mesaje: 7
Membru din: Lun Ian 27, 2014 12:37 pm

Re: Ador acest program!

Mesaj de Andra Bunea »

Buna seara.
Va multumim pentru cuvintele frumoase si ne bucuram ca programul va ajuta in procesul de vindecare.
Mult succes in continuare!
Alexandra Bunea
0735.884.106
andra.bunea@psihosolutii.ro
Scrie răspuns