Ma simt rau

alinutza
Mesaje: 3
Membru din: Vin Feb 01, 2013 8:24 pm

Ma simt rau

Mesaj de alinutza »

Am Toc din de la 15 ani si aveam ganduri extrem de tulburatoare si acum mai am despre oameni, am facut terapie la d-na Alice Marasescu, si mi-a trecut dar in 2018 mama sa inbolnavit si era sa moara de tot dar am chemat salvare si matusa si bunica mea au venit sa o salveze, matusa este asistenta la Galati iar noi stam in Bucuresti. si am fcaut o depresie extrem de dura aveam Toc deoarece matusa Tipat la mine ca sunt de vina ca am suprat-o mult pe mama si imi pare si acum rau, dar problema ea este pensionara de boala si i amana mereu pensia si eu sunt pensionara de bola ptr ca am probleme cu coloana si un ADHD dar nu mai am asa multe probleme, era sa pirada pensia si pe atunci nici nu aveam servici insa acum lucrez iau treatament nou depakine, anxiar, serlfit. acum fac terapie la d-na Sandra si imi este foarte bine am facut terapie si la Domnul Gabriel Dinu si ma ajutat foarte mult in 2020. Apelati cu incerdere la acesti pshihologi minunati va scapa de orice probleme, toc depresie sau anxietate!!
Andra Bunea
Mesaje: 7
Membru din: Lun Ian 27, 2014 12:37 pm

Re: Ma simt rau

Mesaj de Andra Bunea »

Buna seara.
Va multumim pentru feedback si ne bucuram ca doamna Sandra si domnul Gabriel v-au ajutat in procesul de vindecare.
Numai bine!
Alexandra Bunea
0735.884.106
andra.bunea@psihosolutii.ro
Scrie răspuns