Ma cert mereu cu mama

alinutza
Mesaje: 3
Membru din: Vin Feb 01, 2013 8:24 pm

Ma cert mereu cu mama

Mesaj de alinutza »

Buna ziua am si ai eu o problema nu stiu cum sa procedez cu mama mea care tot timpul ma cearta ca nu fac nimic bine si ma descurajeaza ca nu voi avea sansa sa imi i-au un job mai bun si sa ma multumesc cu ce acum lucrez la mecdonalds la curatenie si as vrea mai mult de la viata dar vreau sa dau bacul la mate si e greu ptr mine ca am probleme psihice am un ADHD destul de puternic dar eu tot vreau sa incerc poate resusesc, insa de vreao doua ori mama mi-a uitat cardul de salariu in bnacomat si acum este in banca si nu nu am buletinul la mine traim doar din pensie insa buletinul meu l-am pierdut si matusa nu mai are incredere sa mi-l dea inapoi si ea sta in Galati si vine cand vrea ea cand a venit la mine aveam picioarul in atela in ianuarie nici nu sa dus la banca sa mi-l scoata si nu e corect ca decide ea ce sa fac cu salariul meu mai ales ca la mec e mult de lucru. Gandul meu obsesiv este ca nu voi recupera cardul si buletinul deloc, si am datorii la intretinre sunt si persoana cu handicap gradul 3 la coloana. Ce sa fac sa recuperez cardul din banca si buletinul mai ales am nevoie la bac de buletin original altfel nu ma primeste.
Scrie răspuns