cum trec la urmatoarea sedinta

Ramonici29
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 15, 2014 3:04 pm

cum trec la urmatoarea sedinta

Mesaj de Ramonici29 »

buna ziua,
am accesat acum 2 zile acest site si am completat fazele sedintei 1,am dat ,,salveaza si treci la urmatoarea sedinta,,, doar ca nu ma redirectioneaza la sedinta 2, de cate ori intru imi zice ca ma aflu tot in prima sedinta.
va multumesc
Psiholog Gabriel Dinu
Mesaje: 66
Membru din: Vin Oct 28, 2011 1:35 pm

Re: cum trec la urmatoarea sedinta

Mesaj de Psiholog Gabriel Dinu »

Buna ziua,
Nu mai este obligatoriu sa completati simptomele in sedinta 1 ca sa puteti trece in sedinta 2. Daca deja le-ati dscutat cu psihologul dumneavoastra puteti apasa direct pe Salveaza si treci la urmatoarea sedinta si veti fi trecut automat in sedinta 2, unde incep explicatiile.
Daca insa ati bifat unele simptome si nu ati indicat cate o valoare pentru fiecare dintre criterii( frecventa, intensitate si durata), atunci nu veti putea trece in sedinta 2, astfel incat va recomand sa treceti in revista toate simptomele bifate, iar apoi sa apasati iar pe Salv si treci la urmatoarea sedinta.
Daca tot nu functioneaza atunci ca recomand sa trimiteti un mail cu aceste detalii catre tehnicianul nostru, la adresa tehnic@gandestesanatos.ro.
Va doresc numai bine si sper sa va ajute primele 3 sedinte-lectii gratuite!

O zi buna!
Psiholog Gabriel Dinu
irina88
Mesaje: 3
Membru din: Mar Mai 26, 2015 2:58 am

Re: cum trec la urmatoarea sedinta

Mesaj de irina88 »

Buna! Am parcurs cele trei sedinte gratuite si as dori sa trec mai departe si cu celelalte, dar nu stiu cum sa procedez. Va rog frumos sa ma ajutati! Irina88
AndreiSfirlea
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 11, 2015 6:22 am

Re: cum trec la urmatoarea sedinta

Mesaj de AndreiSfirlea »

La fel si eu.Am parcurs primele 3 sedinte si-am vizionat filmuletele.Vreau mai mulT !!! :)
esenzza
Mesaje: 4
Membru din: Dum Aug 09, 2015 8:53 am

Re: cum trec la urmatoarea sedinta

Mesaj de esenzza »

AndreiSfirlea scrie:La fel si eu.Am parcurs primele 3 sedinte si-am vizionat filmuletele.Vreau mai mulT !!! :)
Mergi la tarife si servicii si de acolo poti achizitiona pachetul care te intereseaza.Sunt diferite pachete si modalitati de plata dintre care poti alege,pentru un efect mai bun recomand un pachet care sa includa si sedinte pe skype sau la cabinet.
Scrie răspuns