Despre acest site

borozan
Mesaje: 1
Membru din: Vin Aug 28, 2015 10:37 am

Despre acest site

Mesaj de borozan »

Acum în prag de Crăciun , când toată lumea se bucură de venirea Mântuitorului ,vreau să mulțumesc tuturor fondatorilor acestui site. Astăzi ,după câteva luni de depresie , anxietate și presărată din când în când cu atacuri de panică pot spune că sunt ”alt” om. Vreau să mulțumesc în special doamnei psiholog Andreea Neacșu , care mi-a fost călăuză în toate aceste luni. Sunt un tip educat și care și-a dedicat toată viața ajutând pe alții. Iată că a venit un moment când am avut nevoie de ajutor. L-am primit .Cu sinceritate ,cu multă căldură, cu multă modestie doamna Andreea Neacșu m-a trecut ”puntea” și iată-mă dincolo. Pentru acest lucru îi mulțumesc și sigur o să rămână în sufletul meu până la sfârșit. Dumnezeu să o binecuvinteze și să o ajute ! Pentru doamna psiholog Andreea Neacșu și pentru toți membrii site-lui Trăiește Sănătos un călduros La mulți ani!
Psiholog Andreea Neacsu
Mesaje: 29
Membru din: Lun Oct 13, 2014 3:39 pm

Re: Despre acest site

Mesaj de Psiholog Andreea Neacsu »

Buna ziua si La Multiiii Anii !!! Va multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase la adresa mea ma simt onorata ca v-am cunoscut si ca am avut deosebita placere sa lucrez cu un om ca dvs. Va multumesc din suflet si tot binele din lume sa fie de partea dvs ( si nu am uitat: noi suntem intr-o barca si intr-o mana avem noi vasla si in cealalta parte este Dumnezeu ) . Nimic in aceasta lume nu este pur intamplator. Va multumesc

andreea.neacsu@psihosolutii.ro
0735.88.41.05
O viata fara bucurie este ca un an fara primavara! Învata sa te bucuri de viata!
e.lupoiu@yahoo.it
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 11, 2016 10:17 am

Re: Despre acest site

Mesaj de e.lupoiu@yahoo.it »

buna ziua !nu stiu cum sa incep a descrie ca sunt depresa si am atcuri de panica ,mam saturat de viata si nu mai am putere sa lupt cu viata !am avut numai deluzi din partea familiei si cu cine am trait numi pot face una familia nu stiu ce am !am o activitate am o munca frumoasa am tot cemi trebuie ,nu am intelegere cineva sa ma inteleaga ce vreau si eu ,imi doresc enorm o familie si nu o pot face , am crezut ca e poate vina mea |
Psiholog Simona Chiriluta
Mesaje: 37
Membru din: Mar Ian 24, 2012 7:25 pm

Re: Despre acest site

Mesaj de Psiholog Simona Chiriluta »

Buna seara e.lupoiu
Imi pare foarte rau de aceste deziluzii, dezamagiri, panica si depresie. Cred ca v-a fost si va este foarte greu.
Cred ca v-ar fi de mare folos sa incepeti sa fiti ajutata specializat, prin psihoterapie. Cand schimbam modul de a vedea lucrurile, si emotiile noastre se schimba si viata ni se lumineaza.
Va astept cu drag.
Curaj!
Psiholog Simona Chiriluta
Scrie răspuns