Atac de panica in masina la volan

bianca88
Mesaje: 20
Membru din: Dum Oct 07, 2012 1:22 am

Re: Atac de panica in masina la volan

Mesaj de bianca88 »

Mersi mult am incercat nenumărate variante si......nimic...grav este pentru ca a inceput sa am aceleaşi senzatii si fata de tatal meu...el nu stie asta pt ca s_ar speria.. Nu mai vad nicio scapare din acest calvar..chiar si asta seara am discutii cu sotul meu sa dus sa duca gunoiul si am iesit dupa el sa ii dau telefonul pt i incepuse sa imi bata inima vanda am vazut k iese pe usa'.... E groaznic fata mea de 3 ani mi_a zis „ mami nu iti mai fie frica ca sunt eu cu tine si te iubesc...„ Am inceput sa plang gand am auzit-o Nu vreau sa cresca vazandu_ma asa sunt tanara am 25 de ani nu ma pot bucura de minunea din viata mea respectiv fetita mea din cauza anxietatii panicii sunt la un pas de divort din cauza asta si ma ingrojeste gandul k voi ramane singura...rational gandind ma pot descurca financiar singura cu copilul cateodata imi doresc sa divortez din cauza discutiilor dar imi e frica sa raman singura eu sunt praf daca iese el afara fara telefon sau nu raspunde dar sa plece definivit e groaznic...vreau sa imi revin k sa pot lua decizia corecta pt mine si copil...nu vreau sa mai fac compromisuri din cauza fricii si a atacului de panica...
Scrie răspuns