atacul de panica

catalinbadica
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Ian 25, 2014 5:49 pm

atacul de panica

Mesaj de catalinbadica »

Numele meu este Catalin. In urma cu multi ani am trecut prin niste atacuri de panica cumplite, carae efectiv ma turteau. Credeam ca totul se va sfirsi, ca o sa se intimple ceva foarte rau cu mine, ca o sa innebunesc. Toate aceste stari le-am trait departe de casa, de aici si starile foarte rele. In timp le-am depasit, cu ajutorul familiei, prietenilor, chiar si a medicului. Au revenit insa, intr-o noapte, la inceputul anului, in care m-am trezit si nu am mai putut dormi. Iar acea frica sa nu-mi pierd controlul, sa nu inebunesc, fara pofta de viata, cu frica de ramine singur acasa, destul de rele. Am apelat la d-na Irina PARASCHIV, iar dupa ceva sedinte de terapie, dupa interactiunea efectiva cu pagina gandestesanatos.ro, mi-am revenit. Tonusul meu este altul, sunt dornic de viata, vesel. Tot ce vreau este sa multumesc psihoterapeutului si celor din aceasta echipa, cu ajutorul lor mi-am revenit si recomand tuturor celor care au atacuri de panica, anxietate, depresii sa apeleze la aceasta echipa de pshiterapeuti.
Scrie răspuns