Vindecarea mea de atacuri de panica cu ajutorul psihoterapie

aditza
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 25, 2015 2:38 pm

Vindecarea mea de atacuri de panica cu ajutorul psihoterapie

Mesaj de aditza »

Buna ziua numele meu este Adriana.Sa va povestesc putin despre vindecarea mea de atacuri de panica.Acum 2 ani am inceput sa am atacuri de panica asa dintro data fara un motiv anume,eu nu stiam depre ce este vorba si am inceput sa ma speri foarte rau penrtu k nu stiam ce se intampla cu mine,am mers la urgenta si acolo mi sa spus k sufar de atacuri de panica dar nu mi-au facut nimic altceva,dupa cateva zile eu am inceput sa ma simt tot mai rau si am apela la psiholog si la psihiatru care mia dat de urmat un tratament timp de 6 luni am luat xanax si citalopram.Toate bune si frumoase am inceput sa ma simt bine si sa nu mai am atacuri de panica pana anul acesta in septembrie cand au reaparut din nou.Atunci am inceput din nou tratamentul si am inceput sa caut pe net dar sincer nici eu nu stiam ce caut,intr-un final am dat de acest program Gandeste sanatos si m-am inregistrat sa vad si eu cu ce poate sa imi fie de ajutor,la doar 5 min dupa ce m-am inregistrat m-a sunat Doamna Andreea Neacsu si de a doua zi am inceput sa fac terapie online cu ea.Pentru mine sincer ea a fost ca un inger salvator,in mai putin de 2 luni de terapie am reusit sa imi revin coplet de Absolut tot si tot cu ajutorul ei am reusit sa renunt si la medicameste.Acum am terminat terapia si pot sa zic k ma simt super bine parca am renascut,eu recomand din tot sufletul psihoterapia pentru k ajuta foare mult sa trecum peste acele perioade care tin de atacur de panica si de anxietate.Ii multumesc foarte mult pentru tot ce ma invatat si pentru tot ce afacut pentru mine Doamnei Andreea Neacsu si doresc tuturor care au prebleme cum am avut eu sa se vindece k viata este frumoas cand nu avem ganduri urate si cand suntem fericiti.va pup
Psiholog Andreea Neacsu
Mesaje: 29
Membru din: Lun Oct 13, 2014 3:39 pm

Re: Vindecarea mea de atacuri de panica cu ajutorul psihoter

Mesaj de Psiholog Andreea Neacsu »

Buna aditza iti multumesc din suflet pentru ca ai acceptat sa vorbesti despre tine si mai ales pentru cuvintele frumoase pe care le-ai spus despre mine. Este foarte importanta povestea ta deoarece ai subliniat un lucru esential si anume ca de atacul de panica te poti vindeca si ca exista rezultate bune. Mi-a facut o deosebita placere sa lucrez cu tine ma bucur din suflet pentru felul in care tu te simti astazi si sunt mandra de tine :) Iti multumesc

andreea.neacsu@psihosolutii.ro
0735.88.41.05
O viata fara bucurie este ca un an fara primavara! Învata sa te bucuri de viata!
Scrie răspuns