Sunt disperata...Va rog dati-mi un sfat...

PopescuAdina
Mesaje: 2
Membru din: Lun Iun 16, 2014 12:54 pm

Sunt disperata...Va rog dati-mi un sfat...

Mesaj de PopescuAdina »

Toutul a inceput intr-o zi in care m-am simtit rau...ma dureau ingrozitor muschii de la maini si picioare.A doua zi durerile erau mai intense si a aparut si o stare de oboseala.A treia zi m-am simtit foarte rau,nu ma mai dureau muschii,insa vomitam tot ce mancam.Apoi,dupa cateva zile au trecut aceste simptome si am ramas cu o senzatie ca vad lumea altfel.In acele zile in care m-am simtit rau,m-am panicat foarte tare,incat am crezut ca voi muri.Au trecut 3 sapamani de atunci si ma simt tot oboita,ma doare uneori capul si mi-e teama ca voi innebuni sau ca voi muri.Eu urmez de aproape 3 luni un tratament pentru trombofilie,boala depistata in urma a 2 pierderi de sarcina.Iau tratament cu VitaminaC,Aspenter,CoenzimaQ10,Acid Folic,VitaminaE,Femibion1 si MagneB6.Posibil sa am aceste stari si din cauza tratamentului pe care il urmez?Nu stiu ce sa fac sa-mi fie bine.Ce ma sfatuti?SUNT DISPERATA.Peste o saptamana medicul ginecolog imi va da acceptul daca pot ramane insarcinata.Vreau sa fiu cea care eram in urma cu 3 saptamani,zambitoare,optimista,cu pofta de viata,pentru a putea,cu ajutorul lui Dumnezeu sa dus sarcina pana la sfarsit.
Scrie răspuns