Adio anxietate,adio atacuri de panica

RalukaN
Mesaje: 1
Membru din: Joi Apr 23, 2015 5:21 pm

Adio anxietate,adio atacuri de panica

Mesaj de RalukaN »

Buna ziua! Numele este Raluca si da, am scapat de anxietate si atacuri de panica cu care ma confruntam de ceva vreme. Datorita Irinei Paraschiv si acestui minunat program, am reusit sa trec peste urata stare de anxietate si mai ales peste uratele atacuri de panica, de care nu ma gandeam ca voi scapa vreodata. Cu rabdare si multa vointa, se poate. Respectand sarcinile date de Irina, am ajuns de la sentimentul ca nu ma mai pot bucura de nimic, de la gandurile negre care imi treceau tot timpul prin minte, la o gandire frumoasa, pozitiva si la o liniste sufleteasca de care uitasem, ca si sentiment.
Va doresc curaj ( pentru a putea discuta deschis cu psihoterapeutul), multa rabdare (pentru a putea duce la bun sfarsit cerintele date) si multa incredere, pentru ca se poate :)
Psiholog Irina Paraschiv
Mesaje: 155
Membru din: Lun Iul 02, 2012 1:17 pm

Re: Adio anxietate,adio atacuri de panica

Mesaj de Psiholog Irina Paraschiv »

Buna Raluka, ma bucur mult ca ai scris pe forum despre experienta ta neplacuta cu anxietatea si ca ai incurajat atat de fain persoanele care inca se "lupta" cu ea. Sunt convinsa ca multi vor fi incurajati!

Eu te felicit pentru ca ai urmat indicatiile si ca acum ai reusit sa scapi de aceasta stare atat de chinuitoare.
Sper sa auzim vesti de bine si in continuare!

O seara faina!
Irina Paraschiv
Psihoterapeut
+4 0735 884 103
irina.paraschiv@psihosolutii.ro
www.psihosolutii.ro
www.gandestesanatos.ro
Scrie răspuns