atacul de panica

nemesandreea
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 16, 2016 6:38 pm

atacul de panica

Mesaj de nemesandreea »

Buna seara
Vreau sa va povestesc despre starile mele de atac de panica pe care le aveam inainte de a incepe programul,, Gandeste Sanatos si cum sunt acum.Inainte sa incep acest program totul era foarte aiurea,aveam atacuri de panica frecvent,care imi afectase si viata sociala si viata de familie,nu reuseam sa ma controlez deloc,aveam stari de teama,sufocare,palpitatii,senzatie de greata,de nod in gat etc.
De cand am inceput programul pot spune ca viata mea s-a schimbat ,atat la serviciu ,cat si acasa.Parca sunt un alt om,nu mai am starile de atac de panica,poate daca mai sunt mici rateuri reusesc sa mi le controlez,nu-mi mai este frica sa ies din casa,ca mi se poate intampla ceva,sa ies in societate,sa comunic cu oamenii.Sfatul meu este sa incercati aceste sedinte si nu veti regreta,va spun din suflet ca ve ti avea rezultate,si va ve ti schimba radical din toate punctele de vedere.
Psiholog Irina Paraschiv
Mesaje: 155
Membru din: Lun Iul 02, 2012 1:17 pm

Re: atacul de panica

Mesaj de Psiholog Irina Paraschiv »

Buna Andreea, ma bucur mult ca ai scris pe Forum despre experienta ta cu anxietate, dar si despre vindecarea de dupa program. Stiu ca la inceput erai sceptica si tocmai de aceea vreau sa iti multumesc pentru incredere si sa te felicit ca ai lucrat constiincios si iata ca rezultatele se vad!

Mult succes si sper sa auzim de bine in continuare!

Irina Paraschiv
Psihoterapeut
+4 0735 884 103
irina.paraschiv@psihosolutii.ro
www.psihosolutii.ro
www.gandestesanatos.ro
Scrie răspuns