Stări de anxietate

Anamaria93
Mesaje: 2
Membru din: Joi Sep 14, 2017 6:25 pm

Stări de anxietate

Mesaj de Anamaria93 »

Totul a început in urma cu 6 luni, cel puțin atunci am realizat ca se întâmpla ceva cu mine. In urma unei probleme medicale au început sa mi apăra stările de panica, in care nu puteam sa ma controlez, îmi era foarte frica sa rămân singura acasă și nu mai vedeam nimic pozitiv in viața mea.initial am făcut timp de 2 luni ședințe cu o doamna psiholog care nu M au ajutat cu absolut nimic,stările de panica contnuand sa fie la fel de puternice și de dese.Am realizat atunci ca nu fac cu persoana potrivită , și am căutat pana am găsit acest site. De când am incepu sa fac terapie cu domnul Dinu,viața mea s a schimbat,am știu ca pot sa fiu și fericita.am urmat planul de terapie recomandat și rezultatele au început sa apăra.in prezent nu mai am stări de panica,și am început sa văd ca viața este foarte frumoasa,îmi fac timp și pentru distracție Pt ca înainte având F multe stări de panica nu mai îmi făceam timp de nimic ,nu Mai trăiam efectiv..sunt foarte fericita ca am avut curajul sa fac pasul asta,și ca am avut încredere in tot ce înseamnă terapie.iar acum nu mai sunt chinuita de gândurile acelea urate care ma speriau foarte tare. Mi am schimbat complet modul de a percepe viața și oamenii.(aveam o problema și cu oamenii,eram foarte critica și dintr o bucata)
Scrie răspuns