Anxietatea

ct76flo@yahoo.com
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 03, 2019 5:43 pm

Anxietatea

Mesaj de ct76flo@yahoo.com »

Pot spune ca acest program mă ajutat să scap de anxietate.Am început aceste ședințe i februarie si luam medicație si starea mea era una jalnica .Aici am invatat cum sami controlez anxietatea ce inseamna sa gandesc rațional.Starile care le aveam erau zilnice si mă apucă numai la lucru .Stări de greață nod în gât palpitatii si tot timpul mă gândeam că am ceva ba la inima ba ca o sa leșin si o sa mi pierd locul de munca .Acest program mă ajutat să înțeleg anxietatea si sa o controlez eu pe ia nu ia pe mine .Folositi cu incredere acest program si aveti incredere in voi ca veti reusi chiar daca mai sunt decăderii dar stiu despre ce este vorba si nu mai am atacuri de panica care le aveam foarte des.
Psiholog Alexandra Pacurar
Mesaje: 18
Membru din: Dum Ian 29, 2017 11:47 am

Re: Anxietatea

Mesaj de Psiholog Alexandra Pacurar »

Buna Ionut,

Ma bucur ca ai scris pe forum despre experienta ta si ca incurajezi si alte persoane sa apeleze cu incredere la Gandeste Sanatos. Eu vreau sa iti spun ca am apreciat deschiderea si dorinta ta de a intelege cauzele anxietatii. Si ca dupa ce le-ai inteles ai lucrat cu tine pentru a le schimba. Te felicit pentru implicare si ma bucur ca am avut ocazia sa lucram impreuna.

Numai bine,
Psihoterapeut Alexandra Pacurar
ct76flo@yahoo.com scrie:Pot spune ca acest program mă ajutat să scap de anxietate.Am început aceste ședințe i februarie si luam medicație si starea mea era una jalnica .Aici am invatat cum sami controlez anxietatea ce inseamna sa gandesc rațional.Starile care le aveam erau zilnice si mă apucă numai la lucru .Stări de greață nod în gât palpitatii si tot timpul mă gândeam că am ceva ba la inima ba ca o sa leșin si o sa mi pierd locul de munca .Acest program mă ajutat să înțeleg anxietatea si sa o controlez eu pe ia nu ia pe mine .Folositi cu incredere acest program si aveti incredere in voi ca veti reusi chiar daca mai sunt decăderii dar stiu despre ce este vorba si nu mai am atacuri de panica care le aveam foarte des.
Scrie răspuns