Anxietate si frica de simptomele fizice

Morisca Ionela
Mesaje: 1
Membru din: Vin Apr 30, 2021 10:38 am

Re: Anxietate si frica de simptomele fizice

Mesaj de Morisca Ionela »

Buna cu amețeli mă confrunt si eu de ani de zile câte o data sunt si foarte puternice si chinuitoare am ajuns si la spital si acolo totul a esit in ordine analize ekg si amețelile tot nu au disparut am inceput sa am frică sa nu cad pe jos din cauza ei
Octavia01
Mesaje: 3
Membru din: Joi Apr 07, 2022 9:05 am

Re: Anxietate si frica de simptomele fizice

Mesaj de Octavia01 »

Simt ca o iau razna. Trecerea de la vara la toamna acutizează stările de anxietate, simptomele și efectiv ma simt obosita sa lupt.
Parca as fi Dom Quixote și ma agit degeaba. Simptomele mele sunt aceleași cu ale voastre. Este foarte obositor. Am făcut tot ce se poate. De la medicație la yoga. :( degeaba
Starea mea emoțională este la pământ. Frica de moarte și de singurătate ca și cea a unei boli îmi dau fiori. Of
Danteshotin
Mesaje: 1
Membru din: Mie Feb 08, 2023 7:47 pm

Re: Anxietate si frica de simptomele fizice

Mesaj de Danteshotin »

Buna , printre toate simptomele astea de anxietate vise multe si spasme a a avut cineva ? ...sau sunt singurul ? :)))
Henrietta91
Mesaje: 27
Membru din: Lun Feb 04, 2019 7:08 pm

Re: Anxietate si frica de simptomele fizice

Mesaj de Henrietta91 »

Octavia01 scrie: Joi Noi 24, 2022 8:19 pm Simt ca o iau razna. Trecerea de la vara la toamna acutizează stările de anxietate, simptomele și efectiv ma simt obosita sa lupt.
Parca as fi Dom Quixote și ma agit degeaba. Simptomele mele sunt aceleași cu ale voastre. Este foarte obositor. Am făcut tot ce se poate. De la medicație la yoga. :( degeaba
Starea mea emoțională este la pământ. Frica de moarte și de singurătate ca și cea a unei boli îmi dau fiori. Of
Bună Octavia.
Nu am mai intrat demult si abea acum ti-am văzut mesajul.
Daca vrei poți sa îmi scrii pe adresa de e-mail ca e mai simplu. Sper ca ești mai bine acum! Adresa de Email este heny_hilda@yahoo.com
Scrie răspuns