Cu multa munca, se poate sa fim mai bine!

andra_patru87@yahoo.com
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 15, 2021 8:15 pm

Cu multa munca, se poate sa fim mai bine!

Mesaj de andra_patru87@yahoo.com »

Starile mele de anxietate si atacurile de panica au inceput in luna octombrie a anului trecut. Am incercat sa ma lupt singura cu ele, insa, dupa aproape 2 luni de zile, am hotarat sa cer ajutor. Am inceput sedintele de psihoterapie cu dna psiholog Larisa Paul. Acum, dupa aproape 3 luni, am avut ultima sedinta, si ma bucur din suflet sa va spun, ca sunt bine, ca se poate trece peste asta, nu de la o zi la alta asa cum aveam eu asteptarea, insa cu munca, perseverenta, si da, ajutor. Chiar daca mai am ingrijorari, anumite temeri, pot sa va spun ca de la a imi fi frica sa raman singura, mi-am redobandit puterea si chiar placerea de a petrece timp cu mine insami, ca pot din nou sa rad si sa zambesc. Este un proces continuu, cu zile mai bune si zile mai putin bune, insa se poate depasi! Ii multumesc dnei psiholog pentru tot sprijinul, si va recomand din suflet ca atunci cand va confruntati cu astfel de probleme, sa cereti ajutor. Face diferenta.
ghaneta
Mesaje: 1
Membru din: Dum Mai 29, 2022 2:03 pm

Re: Cu multa munca, se poate sa fim mai bine!

Mesaj de ghaneta »

buna andra, as dori sa impartasesti experienta ta cu mine. 0736072288 e nr meu. te pup
Scrie răspuns