DEPRESIE ANXIOASA

irina22
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 28, 2013 8:30 pm

DEPRESIE ANXIOASA

Mesaj de irina22 »

de irina22 » Dum Mai 05, 2013 10:18 pm
HRISTOS A INVIATA SI PASTE FERICIT TUTUROR , CLI8PE FRUMOASE SI CEL MAI IMPORTANT SANATATE SI BUCURIE IN SULFET!!!!!!!
in cateva fraze as vrea sa va marturisesc problemele emotionale cu care eu m-am confruntat 6 ani de zile. ca urmare a problemelor inveitabile in viata fiecaruia, acum 6 ani a debutat starea de axietate pe care am tratat-o cu mare indiferenta continuand sa ma mint si sa lupt cu morile de vant... insa problemele se accentuau iar eu eram tot mai neputinciosa in fata acestora.. ba mai mult : atacuri de panica,durere in piept, palpitatii stare nervoasa, furie etc... toate analizele imi ieseau ff bune(pacientul ,,mort´´) o data cu trecerea fiecarui an resimteam simptomele tot mai accentuate... lipsa de concentrare, insomnie.. ameteala . recent, in luna februaria anul curent, s-a intamplatb inevitabilul .... plangeam ore in sir, imi era frica de trecatorii de pe strada, imi pierdusem orice speranta de viata, lipsa de autoestima asdar , ma vedeam cea mai lipsita de calitati de pe planeta... nu-mi mai puteam desfasura activitatea cotidiana... la servici mi se parea ca sunt inutila si ca in curand ma vor concedia... .asadar , in conluzie , ajunsesem la capatul puterilor complet sfarsita.. insa cum nimik nu se intampla intamplator, am intrat pe google in speranta ca voi gasii ceva lectura psihologica , ceva ce m-ar putea scoate din prapastie... nu am gasit asta, din fericire am gasit aceasta pagina web gandestesanatos.ro unde m-am logat si am si beneficiat de cele 3 sedinte gratuite ceea ce mi-a dat o mare speranta. si atunci am spus, leacul meu aici va fi si deci trebuie sa ma abonez. zis si facut.dragii mei,iata dupa doar 2 luni de zile , vin aici cu bucurie in suflet si va marturisesc ca dna simona chiriluta m-a invatat sa gandesc sanatos!!!!!!! mi-a aratat primii pasi si nu doar asta... m-a invatat sa cred in mine , sa-mi vad calitatile, sa gandesc rational si deci...SA MA POT BUCURA DIN PLIN DE VIATA! CREDETI-MA , SE POATEEEEEE! CU VOINTA SI CURAJ , PUTEM DARAMA MUNTI! alegeti sa ganditi sanatos, alegeti partea frumoasa a vietii, alegeti sa constientizati ca binele si raul sunt sentimente firesti si ca tine de noi sa alegem partea frumoasa a vietii! va multumesc dna SIMONA CHIRILUTA!!!!!!!!!
irina22

Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 28, 2013 9:30 pm
Sus
Scrie răspuns