depresie

borz marcel
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Ian 03, 2015 12:11 am

depresie

Mesaj de borz marcel »

Buna ma numasc MARCEL am 25 de ani de aproximativ un an de zile ma stresez ft tare cu problemele din familie si serviciu,ca nrmare am vazut o schimbare in mine inusi nu am chef de nimica sunt tot timpul obosit simt nevoia de a dormi,nu mai am energia si pofta de viata ca la inceput sunt foarte trist.am inceput sa nu prea comunic cu colegi prieteni si la servici daca cineva ma supara sau nu imi convine ceva tac si nu zic nimica ma consum de unul singur.In urma cu patru luni ma parasit si prietena din acest mativ asa cred,eu acuma am ajuns la disperare chiar cu gandul la sinucidere ma intreb oare de ce mai traiesc pe acest pamant ,nu am pofta de mancare mananc fortat,nu am tinere de minteuit foarte repede nu ma pot concentra mie greu sa fac o conversatie cu cineva necunoscut in special cu fete ma intimidez am o stare ft mare acuma de intimitate nu stiu ce sa ma fac vreau ajutorul vostru.
Psiholog Andreea Neacsu
Mesaje: 29
Membru din: Lun Oct 13, 2014 3:39 pm

Re: depresie

Mesaj de Psiholog Andreea Neacsu »

Inteleg situatia prin care tu treci si stiu cat de greu iti este sa gasesti in tine resursele necesare pt a merge mai departe. Acesta este si motivul pt care vreau sa iti multumesc ca ai gasit puterea de a apela la un ajutor de specialitate si la cineva care te intelege si te poate ajuta. Vreau sa iti mai multumesc inca odata pt incredere si iti doresc nu mai bine.
Scrie răspuns